Mój sklep internetowy.

Zainstalowałem darmowy sklep oscommerce. Wystawiłem w nim do sprzedaży moje zbywające podzespoły komputerowe. Gdyby ktoś chciał kupić to proszę to załatwić przy pomocy emaila i przelewu na moje konto bankowe. A w sklepie sukcesywnie wprowadzam polskie słowa. W katalogu /admin/includes/languages oraz /includes/languages/ utworzyłem dodatkowy podkatalogi polish . Pliki z podkatalogu /english przekopiowałem do tych podkatalogów dla polskiego języka. Pliki polish.php utworzyłem z odpowiednich plików english.php i sukcesywnie wymieniam komunikaty z angielskiego na polskie. Da się to robić też jako administrator systemu oscommerce. W menu localization/languages zgłosiłem nowy język polski. Wprowadziłem tez nową walutę złoty. Da się tam też poprawiać pliki o rozszerzeniu php z wprowadzaniem polskich słów. Trzeba wejść do menu localization/languages  i nacisnąć przycisk details.
Szkoda mi wydawać pieniądze na gotowe rozwiązania.
15 czerwca 2008 - wprowadziłem do sklepu 5 moich starych płyt winylowych, które posiadam w podwójnych egzemplarzach. Utworzyłem przy pomocy programu Coreldraw obraz do kategorii płyty winylowe. Zdjęcia płyt wykonałem aparatem cyfrowym.
16 czerwca 2008 .  Wprowadziłem dynamiczny kod style w pliku catalog/includes/boxes/categories.php . Daje to efekt w formatowaniu czcionki dla listy kategorii towarów.

 $categories_string.= "<span style=\"color:yellow; font-weight:bold ; background-color:red; border-style:solid; border-color:green; font-size: x-large\">"; // kolor tekstu
 

Data aktualizacji :2008-06-16